Mapa placówek

Sprawdź gdzie możesz wykonać określone badania.

Listę placówek dla Mojej Pełni Zdrowia możesz pobrać tutaj: Moja Pełnia Zdrowia (Pakiet Srebrny), Moja Pełnia Zdrowia (Pakiety: Srebrny+. Złoty, Platynowy).

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemicznym ogłoszonym na terenie Polski, i w oparciu o wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia, placówki medyczne realizujące usługi w zakresie ambulatoryjnym oraz w ramach badań medycyny pracy mogą ograniczyć dostęp do niektórych świadczeń medycznych lub całkowicie zawiesiły ich wykonywanie.

Informujemy, iż niektóre placówki medyczne współpracujące z SIGNAL IDUNA świadczą konsultacje z lekarzami pierwszego kontaktu oraz wybrane konsultacje specjalistyczne w trybie teleporad – zapraszamy do korzystania z tej formy konsultacji.

Jeżeli będzie możliwe zorganizowanie usług medycznych w danym mieście, w tym z zakresu medycyny pracy, każdorazowo udzielimy takiej informacji wraz z ustalonym terminem wizyty. Usługi można umówić za pośrednictwem Call Center SIGNAL IDUNA lub bezpośrednio w placówce medycznej.

Dodatkowo uruchomiliśmy nowe rozwiązanie – telekonsultacje, czyli kontakt z lekarzem bez wychodzenia z domu za pośrednictwem telekonferencji, wideokonferencji lub czatu. Podczas takiej konsultacji lekarz może wystawić zalecenia dotyczące dalszego leczenia, skierowanie na badania, receptę, a także zwolnienie lekarskie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wszyscy nasi klienci otrzymają dostęp do tej usługi. Rozwiązanie to będzie dostępne od 22 marca do końca kwietnia 2020 r.

Jak korzystać z telemedycyny

Usługi medyczne