Signal Iduna Ubezpieczenia

infolinia 0 801 120 120 + 48 22 50 56 506

Kup online

Dlaczego SIGNAL IDUNA

SIGNAL IDUNA to ponad 100 lat tradycji. Codziennie korzystamy z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

Ponad 100 lat tradycji

Od ponad 100 lat zapewniamy bezpieczeństwo naszym Klientom.
Nasze doświadczenie i profesjonalni pracownicy są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.
Grupa SIGNAL IDUNA powstała w Niemczech z połączenia SIGNAL w Dortmundzie oraz IDUNA Nova w Hamburgu. Firma działa na niemieckim rynku ubezpieczeniowym od ponad stu lat, osiągając status jednej z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych.
W Polsce SIGNAL IDUNA obecna jest od 2001 roku, oferując kompleksowe pakiety ubezpieczeń zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i grupowych.

Pionierzy na rynku ubezpieczeń zdrowotnych

Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski ubezpieczenia zdrowotne z leczeniem szpitalnym. Stale staramy się ulepszać naszą ofertę ubezpieczeń zdrowotnych i dopasowywać ją do rozwijającego się rynku oraz do rosnących wymagań naszych Klientów.

Najszerszy zakres usług medycznych

W odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby każdego Ubezpieczonego SIGNAL IDUNA oferuje pełen zakres usług ambulatoryjnych (wraz z medycyną pracy) i usług szpitalnych Nielimitowany dostęp do wszystkich usług medycznych oraz brak skierowań do specjalistów umożliwiają kompleksową opiekę zdrowotną. Ubezpieczenie zdrowotne SIGNAL IDUNA jest także gwarancją stabilności finansowej w sytuacjach krytycznych, takich jak pobyt w szpitalu i w przypadku poważnych zachorowań (np. zawał serca).

Jesteśmy specjalistami na rynku ubezpieczeń turystycznych, majątkowych i życiowych

SIGNAL IDUNA zajmuje wiodącą pozycję na rynku ubezpieczeń. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej zapewniamy bezpieczeństwo milionom Europejczyków.

Mamy jedną z największych sieci placówek medycznych na terenie całej Polski

SIGNAL IDUNA dysponuje siecią ponad 900 placówek ambulatoryjnych oraz ponad 90 szpitali.